Belkin Thunderbolt 3 Express Dock HD

Marka: Belkin | Ürün Kodu: (482) - HKQ12ZM/A

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 2,390.00 TL.

Belkin Thunderbolt 3 Express Dock HD


Belkin Thunderbolt 3 Express Dock HD

Genel Bakış

Hepsi bir arada çözüm sunan Belkin Thunderbolt 3 Express Dock HD, tek bir kablo ile Mac’inize güç sağlarken 2 adet 4K ekranı aynı anda bağlamanıza* ve 40 Gbps’ye kadar süper hızlı veri aktarımı yapmanıza olanak tanır.

Dock, toplamda bir adet 5K ekranı veya iki adet 4K ekranı destekler. İki adet yerleşik Thunderbolt 3 bağlantı noktasına, Thunderbolt 3 özellikli Mac’inizi ve papatya dizilimiyle beş adet ekstra Thunderbolt aygıtını aynı anda bağlayabilirsiniz.

İlk kez olarak çift 4K ekranı* destekleyen Thunderbolt 3 teknolojisi sayesinde, ekranlarınızı dock üzerinde yer alan DisplayPort ve Thunderbolt 3 bağlantı noktalarına bağlayabilirsiniz. (HDMI ve VGA gibi ayrı satılan USB-C video adaptörleri ile uyumludur.)

Thunderbolt 3

Thunderbolt 3, USB-C’nin çok yönlülüğüyle 40 Gbps’ye varan veri aktarma hızlarını bir araya getiren, tam anlamıyla evrensel bir bağlantı noktasıdır. Yalnızca tek bir bağlantı noktasından şarj özelliğini, yüksek hızda PCIe veri aktarımını, DisplayPort, VGA ve HDMI (desteklenen adaptörler aracılığıyla) teknolojilerini destekler. Ve tamamen çift yönlü kullanılabildiği için, konnektörü hangi yönde takarsanız takın her zaman doğru şekilde takmış olursunuz.

Thunderbolt 3, bir önceki nesle oranla iki kat daha hızlıdır ve çevre birimleri arasında daha güçlü bir veri aktarımı sağlar. Ve herhangi bir bağlantı merkezi veya anahtar olmadan, yüksek hıza sahip birden çok aygıtı papatya dizilimiyle bağlayabilmeniz için çok daha fazla bant genişliği sunar.

Öne Çıkan Özellikler

85 watt güç iletimi

Çift 4K ekran* veya 5K çözünürlüğe kadar bir ekran desteği

40 Gbps’ye kadar veri aktarımı

Dört adede kadar ekstra Thunderbolt aygıtını papatya dizilimiyle bağlama

İki adet Thunderbolt 3 (USB-C) bağlantı noktası, bir adet DisplayPort video bağlantı noktası, üç adet USB-A 3.0 bağlantı noktası

3,5 mm mikrofon girişi ve ses çıkışı

Gigabit Ethernet bağlantı noktası

Fark Ettiniz Mi?

Birlikte verilen Thunderbolt 3 kablosu güç, video ve 40 Gbps’ye kadar veri aktarımını destekler.

Apple’ın Önerisi

Bir önceki nesle oranla iki kat daha fazla bant genişliği sunan, hızlı ve tek kabloyla çalışan Thunderbolt 3 dock’una birbirinden farklı aygıtlar bağlayarak çalışma alanınızı daha verimli hale getirin.

Kutunun İçindekiler

Belkin Thunderbolt 3 Express Dock HD

Belkin 1 m (39.37 inç) Thunderbolt 3 kablosu

Güç kaynağı

Teknik Özellikler

Kablo Türü: Thunderbolt 3 (USB-C)

Kablo Uzunluğu: 1 m (39.37 inç)

Yükseklik: 2,7 cm (1.06 inç)

Uzunluk: 9 cm (3.54 inç)

Genişlik: 20,9 cm (8.23 inç)

Ağırlık: 2,9 kg (6.39 lb.)

Üretici Bilgileri

Parça Numarası

Üretici Parça Numarası: F4U095vf

UPC veya EAN No.: 745883729548

Garanti

Not: Apple’ın bir yıllık sınırlı garantisi, Apple ürünleri ile birlikte satılmış veya paketlenmiş olsa bile, Apple markalı olmayan ürünler için geçerli değildir. Apple markalı olmayan ürünler, ürünün kendi üreticisi tarafından sağlanan garantiden faydalanabilir. Ayrıntılar için lütfen ürünün kutusuna ve belgelerine bakın. Üretici garantisi kapsamındaki avantajlar, tüketici yasasında sağlanan haklara ek olarak sunulur.

Üretici Notu

*Gerçekçi ayrıntılar ve zengin, canlı renkler içeren daha etkileyici bir deneyim için Thunderbolt 3 Express Dock HD, DisplayPort ve Thunderbolt 3 bağlantı noktalarından çift 4K ekran bağlantısını destekler. (HDMI ve VGA gibi ayrı satılan USB-C video adaptörleriyle uyumludur.)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-2,425.85 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır