Homend 2803 FUNCTIONALL MUTFAK ROBOTU

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (324) - 2803 FUNCTIONALL

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 0.00 TL.

Homend Robochop 2103 Doğrayıcı


 

Homend 2803 FUNCTIONALL MUTFAK ROBOTU

Artık mutfakta her işi yapan tek bir kahraman var. 
Bu yeniliğin adı Homend. Serving life.

 

1240

Mutfağın Teknolojik Hali

 

 

Eskiden mutfak robotları tek bir iş yapar, çok yer kaplar ve yaptığı işten çok zahmet verirdi. Daha sonra mutfak robotları gelişen teknolojiyle birlikte daha işlevsel hale geldi. Şimdi ise yer kaplamayan, birden fazla işi yapabilen, şık tasarımıyla göz dolduran mutfak robotu devri başlıyor. Functionall çok amaçlı mutfak robotunuz, sizin ihtiyacınıza göre doğrar, çırpar, rendeler ve karıştırır.  

 

 

 

Çift Bıçak Teknolojisi

 

Mutfak robotunuzun büyük haznesi, içine koyduğunuz her malzemeyi eşit parçalamak için çalışır. Bunun için en büyük yeteneği Double Cut teknolojisini, çift bıçak avantajını kullanır. Çift bıçak özelliği sayesinde istediğiniz kadar malzemeyi istediğiniz kadar doğrayabilirsiniz.

 

 

1240
1240

700W Motor Gücü

Functionall çok amaçlı mutfak robotunuz her fırsatta elinizin altında olmak için 700 Watt güç ile çalışır. Bu sayede sizi yormadan işini halleder, her fonksiyonda gücünüze güç katar.

1,5 Litrelik Büyük Hazne
 

Functionall çok amaçlı mutfak robotu, işiniz bölünmesin diye 1,5 litrelik hazne ile tasarlandı. Bu sayede Functionall; kalabalık misafirler ve büyük aileler için aile boyu hizmet anlayışını benimsemiş oldu.

 

1240
1240

 

Çift Güvenlik Sistemi

 

Mutfak robotunuz çalışırken olası güvenlik önlemlerini de her zaman üst seviyede tutar. Örneğin doğrayıcı haznesini kullanırken; motor gövdesini korumak için şeffaf güvenlik kapağını, sizi korumak için de siyah büyük kapağı kullanır. İki kapağı da tam oturttuğunuz zaman çalışır, işini çabucak bitirir.  

 

 

 

Her Şeyi Rendeleyen Disk

 

Functionall’ın paslanmaz çelik rendeleme diski, tek başına büyük işler başarır. Dilimlemek veya rendelemek istediğiniz her malzeme için diski ters çevirmeniz yeterlidir. Çok amaçlı mutfak robotuna layık çok amaçlı rendeleme diski diye buna denir! 

 

 1240

 
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

Double Cut bıçak teknolojisi nedir?

Mutfak robotunuzun doğrayıcı fonksiyonu çift bıçak teknolojisiyle donatıldı. Functionall’ın paslanmaz çelik çift bıçakları ile geniş haznenin içine koyduğunuz her malzeme eşit ve hızlı bir şekilde parçalanır.

Functionall’ın kaç farklı kullanımı bulunuyor?

Mutfak robotunuz, fonksiyonel motor gövdesi ve birbirine uyumlu parçaları sayesinde hem doğrayıcı, hem blender, hem mikser hem de rende olarak kullanılabilir.

Mutfak robotunda ekstra parça var mı?

Tabii ki, çok amaçlı mutfak robotunuzun özellikle blender fonksiyonu için ekstra ölçü kabı bulunur.

Functionall’ın güvenlik sistemi var mı?

Elbette, çok amaçlı mutfak robotunuz; tüm parçalarını yerine tam olarak oturtmadığınız sürece çalışmaya başlamaz.

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-0.00 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır