Homend Breadfast 1502 Ekmek Kızartma Makinesi

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (344) - 1502 BREADFAST

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 279.00 TL.

Breadfast 1502 Ekmek Kızartma Makinesi


1240

Led Işıklı Gösterge Paneli

 

Kahvaltı sofranızın lezzeti kızarmış ekmek sepeti ile başlar. Peki ailede herkes farklı oranda kızarmış ekmek seviyorsa, onları kırmak olmaz değil mi? Yeni ekmek kızartma makineniz led ışıkları ile size dokuz farklı kızartma süresi sunar. Ekmeğinizi dokuz farklı sürede kızartma özgürlüğünüzün tadını çıkarın deriz.

 

 

 

Işıklı Zaman Makinesi
 

Kahvaltınızı hazırlarken bir yandan da ekmekleriniz kızarsın istiyorsunuz, çok da haklısınız. Ekmek kızartma makinenizin ayarına karar verdikten sonra ışıklı bildirimi ile kızarma süresini takip edebilirsiniz. Kahvaltı hazırlama sürecini bir serüven olarak tanımlarsak; ekmek kızartma makinenizde istediğiniz ayarı seçtikten sonra ışıklı yolu takip etmenizi söylememiz gerekir. Ekmeğiniz hazır olana kadar geçen süreyi, ışıkların birer birer sönmesinden anlayacaksınız.

 

 

1240
1240

Krom Kaplamalı Şık Gövde

Ekmek kızartma makinenizin uzun ömrü, şık tasarımlı krom kaplamasında saklı. Dış yüzeydeki krom kaplama makinenizin güzelliğine ve sağlamlığına katkıda bulunur. Eğer ekmek kızartma makinenizi temizlemek isterseniz, krom kaplama gövdeyi nemli bir bez ile silmeniz yeterli olacaktır.   

 

Ekstra Geniş Yuvalar
 

Siz yemek seçebilirsiniz ancak ekmek kızartma makineniz ekmek seçmez. 36 mm’lik geniş yuvaları sayesinde, kalın dilimli ekmekleriniz de dahil olmak üzere, her çeşit ekmeği tam istediğiniz gibi kızartır. Hatta seçim özgürlüğünüzü biraz daha genişletin; simit, poğaça ve börek gibi farklı hamur işlerini de kızartabilirsiniz.

 

1240
1240

 

 

Buz Çözme Özelliği

 

Buzdolabında duran ekmeklerinizi hemen yemek isterseniz yine ekmek kızartma makinenizden yardım alabilirsiniz. Bunun için ekmekleri buzluktan çıkarın, ekmek kızartma makinenizde bir tuşa basın ve ekmeğinizle aranızdaki bütün buzlar çözülüversin. Hayatı kolaylaştıracak çözümler üretmek, işte bu kadar basit.

  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları


Ekmek kızartma makinesi kaç Watt’tır?

Yeni ekmek kızartma makineniz 1000 Watt güçte çalışır.

 

Ekmek kızartma makinesinde simit ısıtmak veya kızartmak mümkün mü?

Elbette, ekmek kızartma makinenizin geniş yuvaları sayesinde simit gibi kalın hamur işlerini de kızartabilirsiniz.

 

Ekmek kızartma makinesinde yeniden ısıtma özelliği var mı?

Tabii ki, daha önce kızarttığınız ekmeklerinizi yeniden ısıtma özelliği ile tekrar ısıtabilir, afiyetle yiyebilirsiniz.


Ekmek kızartma makinesinde kırıntı tepsisi var mı?

Kırıntı tepsiniz, ekmek kızartma makinenizin masa örtüsüdür. Tüm kırıntıları toplar, size sadece arada bir tepsinizi silkelemek kalır.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-283.19 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Benzer Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır