Homend Dustroyer 1240 Elektrikli Dik Süpürge

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (352) - 1240 DUSTROYER

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 225.00 TL.

Dustroyer 1240 Elektrikli Dik Süpürge


 

 

 

 

1240

Evinizdeki Yeni Sihirli Değnek: Dustroyer Dik Süpürge!

 

Dustroyer dik süpürgeniz, her misafirden sonra sizi büyük süpürge açma zahmetinden kurtaracak, şarjlı süpürge ile zorlanmanızın da önüne geçecek yeteneklere sahip. 1350W motorunun verdiği 240W emiş gücü ile Dustroyer size evdeki yatay süpürgenizin yerini unutturacak, bizden söylemesi. 

 

 

 

İsterseniz Dik Süpürge, İsterseniz El Süpürgesi

 

 

Dustroyer dik süpürgeniz, her anlamda yatay süpürgenizin özelliklerini aldı. 5 metre kablo uzunluğu ile dip köşeler ve yüksek noktalar artık Dustroyer'ın kontrolü altında. 

Dik süpürgeniz her an güçlü bir el süpürgesine dönüşmek için ise sizin emrinizi bekler. Metal borusu ve üçgen başlığından ayrıldıktan sonra Dustroyer'ın el süpürge özelliğini kullanabilirsiniz. El süpürgesi fonksiyonu için Dustroyer'a kullanım kolaylığı sağlayan minik bir tekerlek ekledik, bu sayede yorulmadan birçok yüzeyi süpürebilirsiniz. 

 

 

1240
1240

Standart Ölçülerden Uzak, Özel Led'li Üçgen Başlık

Hem standardın dışında üçgen başlık yaptık hem de üzerine Led'li ışıklar ekledik.

Dik süpürgenizin özel tasarım üçgen başlığı dip köşelere ulaşmak konusunda uzmandır. Üçgen başlığınızın asıl maharetini görmek için ise üzerindeki tuşa basmalısınız. Dustroyer'ın özel Led ışıkları bir tuşla yanacak ve dip köşelerdeki küçücük tozların bile peşine düşecek. Dik süpürgeniz Led ışık özelliği sayesinde gece gündüz kullanıma hazır durumda sizi bekliyor olacak.  

 

Kauçuk Kaplamalı Tekerlek, Hem Sizi Hem Parkelerinizi Düşünür
 

Dik süpürgenizin üçgen başlığının yeteneklerini saymakla bitiremiyoruz. Dustroyer'ın özel kauçuk kaplamalı tekerlekleri, tozların peşine düşerken hassas parkelerinizi de düşünür, onları incitecek ve çizecek birşey yapmaz. Aynı zamanda kauçuk kaplamalı tekerlekler hem ses yalıtımı sağlar hem de hareket kabiliyetinizi artırır. Haklısınız, Dustroyer'da bir üçgen başlıkta olması gerekenden fazlası var, farkındayız. 

 

1240
1240

 

 

Yatay Süpürgeden Beklediğiniz Güç Dik Süpürgede

 

Dik süpürgenizin yatay süpürgenizden tek farkı yer kaplamaması. Homend marka olmasını arzu ettiğimiz yatay süpürgenizin evinizdeki saltanatı aileye Dustroyer'ın katılmasıyla birlikte tehlikeye girebilir. Küçük kırıntılar ve kıyıda köşede kalan karanlık yerler için elinizin altında her zaman bir Dustroyer bulunacak.   

 

 

 

Temizleyici Aparatı, Dik Süpürgenizin Ekstrası

 

Koltuk ve döşeme araları gibi ulaşılması zor yerler için tasarladığımız ekstra süpürücü aparat dik süpürgenizle birlikte sizin olacak. Üçgen başlığıyla uyum içinde çalışan bu ikilinin ulaşamayacağı yer yok! 

 

 1240

 
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

- Dustroyer'ın haznesi ne sıklıkta temizlenir?

 

Dik süpürgenizin 1,8 litrelik toz haznesini 2-3 kullanımda bir temizlemenizi öneririz. Bu sayede Dustroyer dik süpürgeniz performansını ilk günkü gibi korur. 

 

- Dustroyer'ın haznesi nasıl temizlenir?

 

Dik süpürgenizin haznesini pratik şekilde temizlemeniz için sizi birkaç adımla yönlendireceğiz. Dustroyer'ın metal borusunu ve üçgen başlığını çıkararak el süpürgesi haline getirin ve toz hazne açma düğmesine basın. Şimdi toz haznesini çöp torbasının içine silkeleyebilir ve tekrar yerine takabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz kullanma kılavuzunuza buradan ulaşabilirsiniz. 

 

- Dustroyer'ın üçgen başlığında ışık var mı?

 

Elbette, dik süpürgenizin üçgen başlığını pille çalışan Led ışıklarla donattık. İsterseniz bir tık ile tüm tozları gün ışığına, pardon Led ışığa çıkarabilirsiniz.

 

-  Dustroyer'in hava çıkış filtresi var mı?
 

Dik süpürgenizin iki yanında bulunan hava çıkış filtreleri sayesinde çekiş performansı hiç eksilmez, sizi de gereksiz yere yormaz.

 

- Dustroyer'ın park özelliği var mı?
 

 

Dustroyer siz onu kullanmadığınız zamanlarda da sizi düşünür. Dik süpürgenizi işiniz bittikten sonra park pozisyonuna getirip dik bir şekilde istediğiniz yere koyabilirsiniz. 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-228.38 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Benzer Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır