Homend Flowmotion 1111 Buharlı Ütü

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (356) - 1111 FLOWMOTION

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 189.00 TL.

Flowmotion 1111 Buharlı Ütü


 

1240

Pearl Ceramic Taban Teknolojisi

 

Pearl Ceramic taban teknolojisi, ütünüzün tabanına parlaklık kazandırır. Pearl Ceramic taban, yapısında özel bir seramik kaplama içerir. Bu sayede ütü tabanında maksimum kayganlık, tüm kumaşlarınızda mükemmel sonuç alırsınız.

 

 

 

Otomatik Kapanma Özelliği

Güvenliğiniz, bizim için çok önemlidir. Artık ütüyü fişten çekip çekmediğinizi düşünerek tedirginlik yaşadığınız günler çok eskide kaldı. Auto shut off teknolojisi, ütünüzü kapatmayı unuttuğunuz durumlarda, ütünüzün kendi kendini otomatik olarak kapatmasını sağlar.

 

1240
1240

320 ml Su Tankı

Ütünüzün 320 ml kapasiteli su haznesi, ütünüze tekrar tekrar su koymanızı gerektirmeyecek kadar büyüktür. Bu hazneye bir kere su doldurmanız, dağ gibi çamaşırları bile dize getirmek için yeterlidir. Bundan sonra siz kırışıklardan değil, kırışıklar sizden korkacak.   

 

2200 Watt 
 

En güzel ütü, en kısa sürede biten ütüdür. Sizin ütünüz, 2200 Watt gücüyle hemen ısınır, yüksek performansıyla çamaşırları muma çevirir. İlk günden beri söylediğimiz gibi; size ütü yapmayı sevdiremeyiz belki ama, sevebileceğiniz ütüler tasarlayabiliriz. Bu anlayışın adı Homend. Serving life.

 

1240
1240

 

Su, Yolunu Kolay Bulur

 

Her ütü buhar üretebilmek için suya ihtiyaç duyar. Sizin ütünüz, arkadan su doldurma özelliği sayesinde her musluğun altına girer, sizi hiç uğraştırmaz. Ütünüze su doldurmak gibi küçük bir işlem sırasında bile hayatınızı kolaylaştırmayı seviyoruz. Çünkü bizim adımız Homend. Serving life 

 

 

 

 

 
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

Flowmotion ütünün kablosu kaç metredir?

Pearl Ceramic tabanlı Flowmotion ütünün 2,5 metre uzunluğundaki kablosu, size ütü sırasında maksimum kolaylık sağlar.

 

Ütünün sürekli buhar özelliği var mı?

Elbette, Flowmotion buharlı ütünün 45g/dk sürekli buhar özelliği bulunur. Bu sayede dikey ütüleme işlemi de yapabilirsiniz.

 

Flowmotion ütünün şok buhar özelliği bulunur mu?

Pearl Ceramic taban teknolojili Flowmotion ütünün 90g/dk şok buhar özelliği bulunur. İnatçı kırışıklıklar için şok buhar düğmesini kullanabilirsiniz.

 

Pearl Ceramic Taban Nedir?

Ütü tabanında maksimum kayganlık ve dayanıklılık sağlamak için Pearl Ceramic taban teknolojisi kullanılmıştır. İnatçı kırışıkları ve sert kumaşları kolayca ütülemeniz için ideal taban özelliklerinden biri Pearl Ceramic taban özelliğidir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-191.84 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır