Homend Functionall 2804 Mutfak Robotu

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (325) - 2804FUNCTIONALL

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: Sorunuz TL.

Homend Functionall 2804 Mutfak Robotu


HOMEND 2804 FUNCTIONALL MUTFAK ROBOTU

Bu teknolojinin adı Homend. Serving life. 

 

1240

Her İşi Yapan Süper Güç

 

Mutfak robotunuzun fonksiyonel olmasını istemek en doğal hakkınız. Biz de sizinle aynı fikirdeyiz, mutfak robotunuzu hem mikser, hem doğrayıcı, hem blender olarak kullanabilmeniz için çok fonksiyonel tasarladık. Gerçekten adı üzerinde, değil mi?

 

 

 

Tek Bıçaklı Özel Tasarım

 

Mutfak robotunuzun paslanmaz çelik bıçakları, en kısa sürede en çok gıdayı öğütecek şekilde tasarlandı. Hazne ölçüsü ve bıçak boyutları sayesinde bu işi yapmak, Functionall için oldukça kolay. Bu arada küçük bir hatırlatma yapalım; paslanmaz çelik bıçakları uzun yıllar kullanmak istiyorsanız her kullanımdan sonra nemli bir bezle temizlemenizi öneririz. Bu sayede lekelenme ve körelme riskini minimuma indirmiş olursunuz.

 

 

1240
1240

Mutfak Robotunun Güçlü Motoru

Functionall çok amaçlı mutfak robotunuz, 700 Watt gibi süper bir güçle çalışır. Sizi yormadan, istediğiniz kıvamda ve ölçüde gıdayı bir çırpıda parçalar, yapmak istediğiniz diğer işlemler için görevini diğer küçük kahramanlara devreder.

1,5 Litrelik Büyük Hazne
 

Functionall çok amaçlı mutfak robotu, işiniz bölünmesin diye 1,5 litrelik hazne ile tasarlandı. Bu sayede Functionall; kalabalık misafirler ve büyük aileler için aile boyu hizmet anlayışını benimsemiş oldu.

 

1240
1240

 

 

Özel İkili Güvenlik Sistemi

 

Mutfak robotunuz çalışırken olası güvenlik önlemlerini de her zaman üst seviyede tutar. Örneğin doğrayıcı haznesini kullanırken; motor gövdesini korumak için şeffaf güvenlik kapağını, sizi korumak için de kırmızı büyük kapağı kullanır. Çok amaçlı mutfak robotunuz, iki kapağı da tam olarak yerine yerleştirdiğiniz zaman çalışır, işini çabucak bitirir.   

 

 

 

Rendeleme ve Dilimleme Diskleri

 

Functionall’ın rendeleme diskleri, tek başına büyük işler başarır. Dilimlemek veya rendelemek istediğiniz malzemeye göre istediğiniz diski seçin ve işin geri kalanını Functionall’a bırakın, bu kadar basit!

 

 1240

 
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

Functionall’ın kaç farklı kullanımı bulunuyor?

Mutfak robotunuz, fonksiyonel motor gövdesi ve birbirine uyumlu parçaları sayesinde hem doğrayıcı, hem blender, hem mikser hem de rende olarak kullanılabilir.

Mutfak robotunda ekstra parça var mı?

Tabii ki, çok amaçlı mutfak robotunuzun özellikle blender fonksiyonu için ekstra ölçü kabı bulunur.

Functionall’ın güvenlik sistemi var mı?

Elbette, çok amaçlı mutfak robotunuz; tüm parçalarını yerine tam olarak oturtmadığınız sürece çalışmaya başlamaz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-0.00 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır