Homend Grilliant 1314 Grill & Tost Makinesi Outlet

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (338) - 1314GRILLIANT

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 501.00 TL.

Homend Grilliant 1314 Grill & Tost Makinesi Outlet


 

 

1240

Sağlıklı ve Dayanıklı Granit, Grilliant’ın İçinde

 

Izgara ve tost makineniz benzerlerinden farklı olarak granit plakalara sahiptir. Granit; antibakteriyeldir, yüksek ısıya, çizilmelere ve darbelere karşı çok daha dayanıklıdır. Ayrıca kolayca kir tutmaz, kolayca temizlenir. Akşam ızgaranız ve sabah kahvaltınız için pişirdiğiniz gıdaların tadı bozulmaz, besin değeri azalmaz.

 

 

 

 

Bir Tost Bir Izgara

 

Grilliant ızgara ve tost makineniz, içine koyduğunuz gıdaya göre hem ızgara hem de tost makinesi performansı gösterir. İsterseniz 180 derece açılabilir plakaları ile enfes ızgaralar, isterseniz de plakaları istediğiniz yükseklikte kapatarak ideal tostlar hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

1240
1240

Dik Durabilen Grilliant

 

Günümüzde küçük ev aletlerinin gerçekten küçük olması, mutfakta yer kaplamaması gerekir. Biz de uzmanlığımızın hakkını vererek, sizlere yer kaplamayan ürünler tasarlıyoruz. Granit plakalı tost makinenizdeki kilitleme özelliği, size kullanmadığınız zamanlarda dikey olarak saklama avantajı verir. Ayrıca bir Grilliant’ınız varsa, fazladan bir elektrikli ızgara almanıza gerek yok. Sizin Grililant’ınız hem tost makinesi olur hem ızgara. Bu teknolojinin adı Homend. Serving life.

 

 

2000 W Süper Güç


 

Tost makineniz 2000 W güç ile çalışır, en lezzetli sofraları hazırlamanıza yardımcı olur. Akşam yemeğiniz için de sabah kahvaltınız için de ideal performansı Grilliant ile yakalayabilirsiniz.

 

1240
1240

 

İstediğiniz Isıda İstediğiniz Sürede

 

Izgara ve tost makinenizde iki farklı ayar düğmesi bulunur. Bunlardan biri, pişireceğiniz gıda için 5 farklı ısı ayarı yapabilmeniz, diğeri de 60 dakikaya kadar aynı ısıda çalıştırabilmeniz için tasarlandı.

 

 

 

 

Koruyucu Tutma Kolu

 

Grilliant sizin için çalışırken güvenliğinizi de düşünür. Olası kazalara sebebiyet vermemek adına tutma kolunda özel cooltouch özelliği bulunur. Yani ızgara yaparken veya kahvaltıya tost yetiştirirken Grilliant’ın tutma koluna güvenebilirsiniz.

 

 1240

 
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

Grilliant’ın yağ toplama bölmesi var mı?

Elbette, Grilliant’ın özel yağ toplama haznesi ile bir gram bile fazla yağ gıdanızda birikmez.

Grilliant ile kaç kişilik tost yapılabilir?

Izgara ve tost makinenizde çekirdek aileniz için 4 kişilik tostu aynı anda hazırlayabilirsiniz.

Granit plakalar nasıl temizlenir?

Grilliant’ın granit plakalarını çıkarılabilir özellikte tasarladık. Bu sayede işiniz bittiğinde, plakaları kolayca çıkarabilir ve nemli bir bezle temizleyebilirsiniz.

Grilliant’ın kablo toplama özelliği var mı?

Elbette, ızgara ve tost makinenizin alt bölmesi, aynı zamanda kablo yuvasıdır. İşiniz bittiğinde kabloyu bu bölmeye sarabilir ve bu şekilde saklayabilirsiniz.

Grilliant’ta tost ekmeğinin yüksekliğine göre ayarlama 
yapılabilir mi?

Tabii ki, Grilliant’ın içine koyduğunuz gıdanın büyüklüğüne göre yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-508.52 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır