Homend Grilliant 1402 Elektrikli Izgara

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (342) - 1402 GRILLIANT

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 295.00 TL.

Grilliant 1402 Elektrikli Izgara


1240

Kolay Kullanımlı Izgara

 

Elektrikli ızgaranızın döküm plakasının her kullanımda kirlenmesi normaldir. Biz bu plakayı, rahatlıkla çıkabilecek şekilde tasarladık, size zaman ve kolaylık kazandırdık. Düşündüğünüz gibi ızgara yapmayı zahmetli bir iş olmaktan çıkardık, yeni nesil mangal keyfinizi mutfak tezgahınızın üzerine bıraktık.

 

 

 

Yağlar Aşağı

Elektrikli ızgaranızın çıkarılabilir plakasının altında metal bir tepsi bulunur. Siz keyifle ızgaranızı yaparken, alttaki metal tepsi pişirdiğiniz gıdanın fazla yağının aşağı akmasını bekler. Siz fazla yağından arınmış ızgaranızın keyfini çıkarırken yağ toplama tepsisi görevini başarıyla yerine getirmenin haklı gururunu yaşar.

 

1240
1240

1800 Watt Süper Güç

Elektrikli ızgaranızdan bir mangal performansı beklemekte haklısınız. Çünkü ızgaranız 1800 Watt gücüyle en kalın etleri bile lokum kıvamına getirir. Size ailecek yapacağınız ızgara keyfinin tadını çıkarmak kalır.   

 

Izgaranız Tava Geldi
 

Elektrikli ızgaranız, sadece ızgara yapmakla yetinmez. Çift taraflı kullanılabilen döküm plakası sayesinde omlet, krep ve gözleme de yapabilir. Biz her zaman birden fazla iş yapabilen ürünler tasarlamayı tercih ederiz, sizce de elektrikli ızgaranızın aynı zamanda pürüzsüz yüzeyli bir tavaya dönüşmesi hoş bir sürpriz değil mi?

 

1240
1240

 

Aile Boyu Izgara

 

Elektrikli ızgaranızın döküm plakası, geniş pişirme yüzeyi sayesinde geniş ailelere de hizmet edebilir. Böylece en kalabalık yemeklerin bile hazırlık süreci azalır, güzel sohbetlere daha fazla zaman kalır. Üstelik döküm plakanızı kolayca temizleyebilirsiniz. Bunun için her kullanımdan sonra ılık ve sabunlu suyla plakayı temizlemeniz yeterlidir. 

 

 

 

Değişken Sıcaklık

 

Elektrikli ızgaranız, sıcaklığı konusunda mangal gibi inatçı değildir. Prizin üstündeki ayar düğmesi sayesinde sıcaklığını değiştirmek istediğinizde, size hemen izin verir. Bu sayede pişirdiğiniz gıdaların aniden yanma ihtimalinden kurtulmuş olur, sağlıkla pişen ızgaraların tadını çıkarırsınız. Afiyet olsun!

 

 1240

 
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

Elektrikli ızgaranın plakası hangi malzemeden yapıldı?

Grilliant elektrikli ızgaranızın plakası döküm üzeri teflon kaplamadır. Bu özelliği sayesinde ızgaranızı ideal ısısında ve kısa sürede pişirebilirsiniz.

 

Grilliant’ın ısı ayarı nasıl çalışır?

Elektrikli ızgaranızda termostatlı bir ısı ayarı bulunur. Enerji tasarrufu sağlamak ve gıdayı uygun ısıda pişirebilmeniz için size en uygun ısı ayarını seçerek ızgaranızı kullanabilirsiniz.

 

Grilliant’ın ekstra aparatı var mı?

Elektrikli ızgaranızın yanına, pişirdiğiniz gıdayı kolayca plakadan ayırabilmeniz için özel bir spatula yerleştirdik. Spatulanızı aynı zamanda plaka temizliği için de kullanabilirsiniz.

 

Elektrikli ızgaranın yağ tepsisi nasıl temizlenir?

Grilliant elektrikli ızgaranın yağ tepsisi çıkarılabilir şekilde tasarlanmıştır. Izgaranız bittikten sonra tepsiyi kolayca yerinden çıkarıp sabunlu su ile yıkayabilirsiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-299.43 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Benzer Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır