Homend Hurriclean 1230 Multi Cyclone Süpürge

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (354) - 1230 HURRICLEAN

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 410.00 TL.

Hurriclean 1230 Multi Cyclone Süpürge


 


 

 

1240

A Sınıfı Enerji Devri Başladı

 

Süpürgenizin harcadığı elektrik ile çekiş performansı arasında artık düşündüğünüzden farklı bir bağ var; yeni teknoloji ile yatay süpürgeniz A Sınıfı özelliklerini kuşandı! Yani düşük motor gücü ile maksimum çekiş gücü sağlayacak donanıma sahip. Hurriclean ile A Sınıfı Enerji Devri'ne hoşgeldiniz. 

 

 

 

Performansın Yeni Adı: Multi Cyclone Teknolojisi

 

 

Hurricelan toz torbasız süpürgenizin yeni jenerasyon Multi Cyclone Teknolojisi sayesinde çektiğiniz tozlar filtreyi tıkamaz, emiş performansını zorlamaz. Çekiş gücünü uzun süre koruyan süpürgeniz her zaman kullanıma hazır şekilde sizi bekler. 

 

 

1240
1240

Torba Yok, Dert Yok

Süpürgenizin toz haznesi toz sorununu kökten çözer, asla dışarı toz kaçırmaz. Hurriclean'ın 1,5 litrelik toz haznesi yedek torba ihtiyacını bitirir, maliyeti artırmaz ve sizi zorda bırakmaz.   

 

Üstün Hareket Kabiliyeti
 

Hurriclean'ın büyük tekerlekleri siz zorlanmayın diye özel olarak tasarlandı. Ayrıca dost canlısı kauçuk kaplamalı tekerlekler, parkelerinizle iyi geçinir, onları asla çizmez. 

 

1240
1240

 

 

Minik Kahramanlar

 

Hurriclean süpürgenizin standart yer süpürme aparatının birbirinden kullanışlı ek yardımcıları var. Zorlandığınız koltuk ve perde araları gibi birçok yerde kontrolü ele almalarına izin verin yeter.   

 

 


 
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

- Hurriclean'ın hepa filtre özelliği nedir?

Hurriclean elektrikli süpürgenin Hepa filtre derecesi 12'dir. Hepa12 ile desteklenmiş filtre sistemi motora toz kaçmasını engeller. Böylece motora nefes aldırır, performansını uzun süre korur. 

Hurriclean'ın toz haznesi nasıl temizlenir?


Süpürgenizi ilk günkü performansıyla kullanmaya devam etmek için 3-4 kullanımda bir hazneyi temizlemenizi öneririz. Yapacağınız şey ise çok basit; Hurriclean'ın toz haznesini tek bir tuşla açar, çöp kutusuna silkeler ve tekrar yerine takarsınız, bir çırpıda temizliğe hazır! 

Filtreler ve diğer parçalar yıkanabilir mi? 


Hurriclean elektrikli süpürgenizin hiçbir parçasını yıkamamalısınız. Hepa12 ve diğer filtreleri silkeleyerek temizlemeli, en çok 6 ayda bir de değiştirmelisiniz. Hazne ve diğer parçalar için silkeleme işlemi yeterli olacaktır. 

A sınıfı özellikli motor nedir?


Beyaz eşya alırken ilk dikkat ettiğimiz nokta enerji tasarruflu olmasıdır. Artık yeni teknoloji ve uygulamalar sonucu süpürgeler de A sınıfı enerji sertifikası alabilir düzeye geldi. Hurriclean süpürge de bu ünvanı gururla taşıyor ve 800W motor gücü ile yüksek emiş performansı sergiliyor!

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-416.15 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Benzer Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır