Homend Jetsteam 1112 Buhar Kazanlı Ütü

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (357) - 1112 JETSTEAM

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 530.00 TL.

Jetsteam 1112 Buhar Kazanlı Ütü


 

1240

Steam Generator İle Basınçlı Buhar Gücü

 

Buhar kazanlı ütünüze, beklediğiniz performansın dört katını gizledik. 4 bar gücünde, jet hızında Steam Generator sistemi sayesinde buhar kazanlı ütünüz, sadece 2 dakikada 4 bar gücünde basınçlı buhar üretir. Bu kadar yüksek buhar ve ısı gücüne, emin olun hiçbir kırışıklık dayanamaz.

 

 

 

LCD Ekran Farkı

Buhar kazanlı ütünüzün LCD ekranında buhar ayarını yapabilir, ütünüzde ne kadar su kaldığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca kireç seviyesi göstergesi sayesinde buhar kazanını ne zaman temizlemeniz gerektiğini bilirsiniz. Kısacası buhar kazanlı ütünüzün LCD ekranı, ütünüzle ilgili her türlü bilgiyi sizinle paylaşmaktan gurur duyar.

 

1240
1240

Ara Vermek Yok

Genelde ütünüzün içindeki su bittiğinde, işinize ara vermeniz gerekir. Oysa buhar kazanlı ütünüzün su haznesine istediğiniz zaman su koyabilirsiniz. Bu işlem için haznenin ön tarafında bulunan tank kapağını açmanız ve özel ölçü kabıyla su takviyesi yapmanız yeterlidir.  

 

2400 Watt Maksimum Güç
 

En güzel ütü, en kısa sürede biten ütüdür. Biz de vaktinizin değerini bilerek ütünüzü standardın biraz üzerinde tasarladık. Buhar kazanlı ütünüz 2400 Watt gücüyle hemen ısınır, yüksek performansıyla dağları dize getirir. 

 

1240
1240

 

Dikey Ütüleme Konforu

 

Elbette ütü masanızı da en az ütünüz kadar seviyor olabilirsiniz. Ancak ütü masasından daha pratik çözümlere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Örneğin; ütü masasında perde ütülemek, gerçek bir ömür törpüsüdür. Ütünüzün dikey ütüleme özelliği, size askıdaki giysiler ve perdeleri ütülerken büyük kolaylık sağlar. 

 

 

 

 

 
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

Jetsteam’da sürekli buhar gücü kaç g/dk’dır?

Buhar kazanlı ütünüz, kumaşlarınız için her zaman ideal buhar gücünü üretir. Jetsteam’ın sürekli buhar gücü 110 gr/dk’dır.

 

Jetsteam’da su sertlik ayarı var mı?

Elbette, buhar kazanlı ütünüzü bulunduğunuz bölgenin su-kireç oranına göre ayarlayabilirsiniz. Bu sayede ütünüzün ömrüne ömür katarsınız.

 

Jetsteam’da çeşme suyu mu içme suyu mu kullanılır?

Buhar kazanlı ütünüzde, özel kireç temizleme özelliği sayesinde rahatlıkla çeşme suyu kullanabilirsiniz.

 

Jetsteam kazanı nasıl temizlenir?

Jetsteam’ın su haznesi, altında bulunan özel anahtarı sayesinde kolayca temizlenebilir. Bu işlem için kullanma kılavuzunuzdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

Buhar kazanlı ütünün su haznesi kaç litre?

Jetsteam’ın su haznesi 1 litredir. Ayrıca su haznesini yerinden çıkarmadan su ekleme yapabileceğiniz kapak bölmesi de bulunur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-537.95 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır