Homend Pottoman 1803 Elektrikli Cezve

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (295) - 1803POTTOMAN

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 0.00 TL.

Homend Pottoman 1803 Elektrikli Cezve


Geleneksel Türk kahvesinde yeni bir geleneğin adı,  
Homend. Serving life.
 

 

1240

Bol Köpüklü Türk Kahvesinin Kırk Yıl Hatırı Vardır!

 

Türk kahvesinin keyfi de lezzeti de köpüğünde saklı derler, bol köpüklü Türk kahvesinin sırrı elbette Pottoman’da saklı. Elektrikli cezvenizin gizli rezistansı, köpüklü Türk kahvesinin püf noktası. 

 

 

 

Bir Fincan Su Isıtıcı

 

Kalabalık aileler kadar çekirdek aileler de ilgi alanımıza girer. Mutfakta minik işleriniz için minik bir su ısıtıcıya ihtiyacınız olabilir. Bu durumda Pottoman sizin için bir su ısıtıcısına kolayca dönüşebilir. Yapmanız gereken ise bir fincan suyu eklemek, size gönderdiğimiz kapağı kapatmak ve Pottoman’ı çalıştırmak. 

 

 

1240
1240

 Özgür Hazne

 Pottoman’ın kablolu bölmesi ile haznesini  birbirinden  bağımsız olarak tasarladık. Bu  sayede kahvenizi  pişirirken kablo engeline  takılmaz, kahvelerinizi  kolayca servis  edebilirsiniz. Şimdiden hayatınızı    kolaylaştıracak çözümlerimizden biriyle  tanışmış  oldunuz!   

 

700W İdeal Pişirme Süresi
 

Lezzetli ve bol köpüklü Türk kahvesinin birkaç püf noktası vardır. Elektrikli cezveniz de bu püf noktalarının kesişim noktasıdır. Pottoman’ın 700 Watt’lık ısıtıcı gövdesi Türk kahvenizi tam kıvamında pişirir. 

 

1240
1240

 

 

Güvenli Cezve

 

Türk kahvenizi pişirirken güvenle cezvenizi tutabilirsiniz. Pottoman’ın el yakmayan plastik sapı ısıya dayanıklıdır, size ulaşabilecek herhangi bir sıcaklığı içinde saklar.   

 

 

   
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

 

Kaç kişilik Türk kahvesi yapabilirim?

Pottoman elektrikli cezve ile bir kerede 4 kişilik kahve yapabilirsiniz. Üstelik kahvelerinizde herkes için yeteri kadar köpük ve lezzet bulunur.

Pottoman’ın plastik kapağı ne işe yarar?

Elektrikli cezvenizi, istediğiniz zaman su ısıtıcısı olarak da kullanabilirsiniz. Pottoman’ın kapağını tam da bu sebepten kutuya ekledik. Elektrikli cezvenizle su ısıtmak istediğinizde kapağı kapatmanız suyun çok daha kısa sürede ısınmasını sağlar. Yalnız kahve pişirirken kapağı kullanmamanız gerektiğini de belirtmiş olalım.

İdeal Türk kahvesinin kahve ölçüsü nedir?

Türk kahvenizi hem tam kıvamında hem de tam köpüğünde istemeniz tabii ki en doğal hakkınız. Bu kıvamı yakalamak için de Pottoman’ın ölçü kaşığını kullanabilirsiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-0.00 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır