Homend Projuicer 2706 Katı Meyve Sıkacağı

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (299) - 2706 PROJUICER

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: Sorunuz TL.

Projuicer 2706 Katı Meyve Sıkacağı


Mutfağınıza taze ve sağlıklı bir dokunuş yapmak istedik. Çünkü bizim adımız Homend. Serving life.

 

1240

Taze Meyve Suyu İçin Doğru Adres

 

Lezzetli ve sağlıklı bir kahvaltı sofrası, size tüm gün yetecek enerjiyi verebilir. Siz siz olun kahvaltı sofranıza her zaman layık olduğu değeri gösterin. Biz de sizin için Projuicer’ı üretip zengin kahvaltı sofranıza son dokunuşu yapalım! Bu arada ben sadece kahvaltıda değil, her öğün taze meyve suyu içmek istiyorum derseniz, katı meyve ve sebze sıkacağınızın tüm gün sizi hazırda bekleyeceğinize emin olabilirsiniz.

 

 

 

2 Farklı Hız Ayarı

 

Meyve ve sebzelerden maksimum oranda sıvı elde etmek için katı meyve ve sebze sıkacağınız iki farklı hız seviyesinde çalışabilir. Mavi ışıklı hız ayar düğmesi ile suyunu sıktığınız gıdanın posasında bir damla su kalmaz, tüm vitaminler bardağınızda toplanır.

 

 

 

1240
1240

Paslanmaz Çelik Dayanıklı Filtre

 

Meyve ve sebzelerinizin, katı meyve sebze sıkacağınız ile uyumlu çalışmasının yolu kullanışlı bir filtreden geçer. Kullandığınız gıdadan maksimum verim alın ve uzun yıllar aynı performans ile katı meyve sıkacağınızı kullanabilin diye, parçalayıcı filtresini paslanmaz çelikten ürettik. Sofranızda sağlıksız hiçbir ürüne yer yok!  

 

Gürültü Yapmayan Teknoloji
 

Her Homend ürününde olduğu gibi Projuicer’ı da tasarlarken standardın dışına çıktık. ‘Katı meyve sıkacakları yüksek sesle çalışır’ algısını yıktık, kullandığımız özel teknoloji ile Projuicer’ın sesini kıstık. Artık taze meyve suyunuzu günün istediğiniz saatinde hazırlayabilirsiniz, afiyet olsun.

 

1240
1240

 

 

Büyük Sürahi

 

Katı meyve ve sebze sıkacağınızın sürahisi, size tek seferde çok meyve suyu hazırlayabilmek için 1,5 litre kapasitede tasarlandı. Üstelik özel köpük ayıracı aparatı ile bardağınıza köpük gelmesini engeller, özel bölmesinde köpükleri biriktirir. 

 

 

   

 
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları
 

Katı meyve ve sebze sıkacağının besin itici bölmesi geniş mi?

Projuicer’ın besleme kanalı, benzerlerine göre daha geniş tasarlanmıştır. 75 mm’lik genişlik ile, gıdaları kesmenize gerek kalmadan sıkabilirsiniz.

Projuicer’da güvenlik kilidi var mı?

Tabii ki, katı meyve ve sebze sıkacağınız, sağ ve sol kulakçıkları ile haznesi tamamen kapanmadan çalışmaz, kendini riske atmaz.

Projuicer’ın parçaları bulaşık makinesine girer mi?

Katı meyve ve sebze sıkacağınızın çıkarılabilir tüm parçaları bulaşık makinesine girer. Ayrıca Projuicer’ın yanında gönderdiğimiz temizleme fırçası ile size daha pratik bir seçenek de sunuyoruz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-569.67 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır