Homend Royaltea 1708 Konuşan Çay Makinesi

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (291) - 1708ROYALTEA

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 391.00 TL.

Homend Royaltea 1708 Konuşan Çay Makinesi


 •  

   

   

  1240

  Yanlış Duymadınız, 
  Çay Makineniz Konuşuyor

   

  Royaltea çay makinesinin saymakla bitmeyen yeteneklerinin başında konuşma özelliği geliyor. Çay makineniz istediğiniz fonksiyonda çalıştıktan sonra dillere destan özelliğini konuşturuyor, size kendi sesiyle suyun hazır olduğunu haber veriyor.  

   

   

   

  Çayınız Hem Demini
  Hem Sıcaklığını Korur

   

  Royaltea’yı Türk çayını geleneksel tadıyla içmeyi seven çay tiryakilerini düşünerek ürettik. Çay makineniz su kaynayınca size konuşarak haber veriyor. Çayınızı demledikten sonra ise iki saat boyunca tazeliğini korumak için çalışıyor, suyu ideal sıcaklıkta tutuyor. Size de tam kıvamını almış çayınızı afiyetle yudumlamak düşüyor.

   

   

  1240
  1240

  Bitki Çayınızı Royaltea Demler
   

  Siyah çaydan farklı olarak, bitki çayının ideal demleme sıcaklığı 80 derecedir. Eğer kaynar su ile bitki çayı demlerseniz bitki yapraklarını haşlayabilirsiniz. Biz de bitki çayınızı lezzeti ve faydasıyla tüketmeniz gerektiğini bilerek çay makinenize özel 80 derece fonksiyonu ekledik. Artık bitki çayınızı 80 derece ideal ısısında bir saat boyunca içebilirsiniz.

   

   

   

  Bebeğiniz İçin İdeal
  Isıda Mama Suyu 

   

  Bitki çayınızın ideal sıcaklığı olur da kıymetli bebeğinizin mama suyu için olmaz mı? Elbette olur, bebeğinizin mama suyu için ideal sıcaklık 40 derecedir. Gece hazırladığınız mamalar için suyun önce kaynamasını, sonra soğumasını bekleyerek vakit kaybetmeyin. Royaltea konuşan çay makinenizin mama suyu fonksiyonunu çalıştırın, sizin için beş saat boyunca 40 derece ısıda beklesin. Ve tabii ki miniğe afiyet olsun! 

   

  1240
  1240

   

   

  Kullanışlı ve Büyük Çelik Su Haznesi

   

  Royaltea konuşan çay makinenizin alt su haznesini muadillerinden biraz daha büyük tasarladık. Bu sayede çay makineniz mutfakta sizinle birlikte büyük işler yapabilir. Çay makinenizin üst demliğinin kapağı aynı zamanda su ısıtıcı bölmesi için de uygundur, yani dilerseniz Royaltea’yı sadece su ısıtmak için de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Royaltea’nın alt su haznesi paslanmaz çelikten üretilmiştir.

     

   

   

   

  1 Litrelik Çelik Demlik

   

  Çay makineniz kalabalık misafirlerinizi de 
  sizi de düşünür, 1 litreye kadar çayı tek seferde 
  hazırlar, 2 saat boyunca da demini korur.
  Çelik demliğinizin en büyük yardımcısı da 
  elbette çelik çay filtresi.


   

   1240

   
    

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  Royaltea mama suyu fonksiyonunda suyu sterilize eder mi?

   

  Elbette, eğer isterseniz mama suyu tuşuna bir kez uzunca basın; çay makineniz mama suyunu önce 100 dereceye çıkarır, sonra 40 dereceye düştüğünde hazır olduğunu size haber verir. Aynı işlemi bitki çayınızı hazırlamadan önce de yapabilirsiniz.

   

  Royaltea sesli uyarı sistemi nasıl çalışır?

   

  Royaltea’nin sesli uyarı sistemi, fonksiyonları istenilen sıcaklığa ulaştığında size konuşarak haber vermek üzerine tasarlanmıştır. Evet, standart uyarı sesi yerine çay makineniz sizinle konuşuyor, ancak yine de istemezseniz bir tuş yardımıyla Royaltea’nızın sesini kapatabilirsiniz.

   Çay makinesinin otomatik kapanma özelliği var mı?

  Elbette, çay makineniz ikili güvenlik sistemi ile çalışır. Su haznesine maksimum seviyeden fazla veya minimum seviyesinin altında su koyduğunuzda çay makineniz otomatik olarak kapanır. Ayrıca kullandığınız fonksiyonun çalışma süresi tamamlandığında da Royaltea kendini kapatarak daha fazla enerji harcamaz, sizi de merakta bırakmaz.

   

  Royaltea’nın her fonksiyonu ne kadar süre çalışır?

  Royaltea konuşan çay makineniz çay demleme modunda; iki saat, bitki çayı / kahve suyu hazırlama modunda bir saat ve mama suyu hazırlama fonksiyonunda beş saat boyunca çalışır, sizi hazırda bekler.

   

   

   

   

    
 
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-396.87 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır