Homend Royaltea 1709 Konuşan Çay Makinesi

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (293) - 1709ROYALTEA

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 391.00 TL.

Homend Royaltea 1709 Konuşan Çay Makinesi


 • Bir çay makinesinden isteyebileceğiniz yeteneklerin sınırlarını aştık. 

  Bu teknolojinin adı Homend. Serving life.
   

   

  1240

  Yanlış Duymadınız, Çay Makineniz Konuşuyor

   

  Royaltea çay makinesinin saymakla bitmeyen yeteneklerinin başında konuşma özelliği geliyor. 
  Çay makineniz istediğiniz fonksiyonda çalıştıktan sonra dillere destan özelliğini konuşturuyor, size kendi sesiyle suyun hazır olduğunu haber veriyor.

   

   

   

  Çayınız Hem Demini Hem Sıcaklığını Korur

  Royaltea’yı Türk çayını geleneksel tadıyla içmeyi seven çay tiryakilerini düşünerek ürettik. Çay makineniz su kaynayınca size konuşarak haber veriyor. Çayınızı demledikten sonra ise iki saat boyunca tazeliğini korumak için çalışıyor, suyu çay içimi için ideal sıcaklıkta tutuyor. Size de tam kıvamını almış çayınızı afiyetle yudumlamak düşüyor.

   

   

  1240
  1240

  Bitki Çayınızı Royaltea Demler

  Siyah çaydan farklı olarak bitki çayının ideal demleme sıcaklığı 80 derece su ısısında gerçekleşir. Eğer kaynar su ile bitki çayı demlerseniz bitki yapraklarını haşlayabilirsiniz. Biz de bitki çayınızı lezzeti ve faydasıyla tüketmeniz gerektiğini bilerek çay makinenize özel 80 derece fonksiyonu ekledik. Artık bitki çayınızı 80 derece ideal ısısında bir saat boyunca içebilirsiniz.  

   

  Bebeğiniz İçin İdeal Isıda Mama Suyu
   

  Bitki çayınızın ideal sıcaklığı olur da kıymetli bebeğinizin mama suyu için olmaz mı? Elbette olur, bebeğinizin mama suyu için ideal sıcaklık 40 derecedir. Gece hazırladığınız mamalar için suyun önce kaynamasını, sonra soğumasını bekleyerek vakit kaybetmeyin. Royaltea konuşan çay makinenizin mama suyu fonksiyonunu çalıştırın, sizin için beş saat boyunca 40 derece ısıda beklesin. Ve tabii ki miniğe afiyet olsun! 

   

  1240
  1240

   

   

  Kullanışlı ve Büyük Çelik Su Haznesi

   

  Royaltea konuşan çay makinenizin alt su haznesini muadillerinden biraz daha büyük tasarladık. Bu sayede çay makineniz mutfakta sizinle birlikte büyük işler yapabilir. 
  Çay makinenizin üst demliğinin kapağı aynı zamanda su ısıtıcı bölmesi için de uygundur, yani dilerseniz Royaltea’yı sadece su ısıtmak için de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Royaltea’nın alt su haznesi paslanmaz çelikten üretilmiştir.    

   

   

   

  1 Litrelik Çelik Demlik

   

  Çay makineniz kalabalık misafirlerinizi de sizi de düşünür, 1 litreye kadar çayı aynı anda demler, 2 saat boyunca da demini korur. Çelik demliğinizin en büyük yardımcısı da elbette çelik çay filtresi. Royaltea çayınızı demlerken plastik süzgeçler gibi tadını bozmaz, paslanmaz çeliğin kalitesiyle işini yapar.

   

   1240

   
    

   

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

   

  Royaltea’nın suyu sterilize etme özelliği var mı?

   

  Konuşan çay makinenizin mama suyu hazırlama ve bitki çayı hazırlama fonksiyonlarını dilerseniz suyu srerilize etmek için de kullanabilirsiniz. İlgili fonksiyonlara bir kez uzun bastığınızda otomatik olarak 100 derece moduna geçer, suyu önce 100 dereceye çıkarır ve istediğiniz sıcaklığa ulaştığı zaman size haber verir.

   

  Royaltea gerçekten konuşuyor mu?

   

  Evet, doğru bildiniz. Royaltea akıllı elektronik kartı sayesinde, suyu hazırladıktan sonra size kendi sesiyle konuşarak haber verir. Ama siz dilerseniz ana gövdenin altında bulunan küçük bir tuş yardımıyla Royaltea’nın sesini tamamen kapatabilirsiniz.

   

  Royaltea ikili güvenlik sistemi nasıl çalışır?

   

  Konuşan çay makineniz; alt su haznesine minimum seviyeden daha az veya maksimum seviyeden daha çok su eklediğinizde kendini ve sizi korumaya alarak otomatik olarak kapanır. Aynı zamanda Royaltea; kullandığınız fonksiyona göre işini bitirdikten sonra kendini otomatik olarak kapatma yeteneğine sahiptir.

   

  Royaltea’nin tüm fonksiyonları kaç saat boyunca çalışır?

   

  Royaltea’nın tanımlı fonksiyonlarının her biri ayrı çalışma sürelerine sahiptir. Örneğin; konuşan çay makinenizi çay modunda 2 saat boyunca, mama suyu modunda 5 saat boyunca ve bitki çayı modunda ise 1 saat boyunca hazırda bekletebilirsiniz.

   

   

    
 
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-396.87 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır