Homend Thermowater 1604 Cam Kettle

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (285) - 1604THERMOWATER

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 309.00 TL.

Thermowater 1604 Cam Kettle


Su ısıtıcınızın Schott cam gövdesi, boş olduğu zaman bile sağlıkla dolu. 
Çünkü burası Homend. Serving life.

 

 

1240

Schott Cam Gövde, Doğal Olarak Dayanıklı.

 

Cam gövdeli su ısıtıcılar doğal ve sağlıklıdır ama genellikle ısı değişimleri ve darbelere karşı pek dayanıklı değildir. Şu anda incelediğiniz su ısıtıcının cam gövdesi ise, Almanya’da sadece özel cam üretimi yapan Schott firmasının imzasını taşımaktadır. Schott’un 125 yıllık teknolojisi, termal şokların etkisini azaltır ve dayanıklılığı artırır. Böylece su ısıtıcınız elinizden düşse bile herhangi bir cam bardağa göre daha zor kırılır.

 

 

 

 

2200 Watt Süper Güç

 

Ev işlerini yaparken zamanla yarışırsınız. 2200 Watt gücüyle su ısıtıcınız 1 litre suyu sadece 3 dakikada kaynatır, size bu yarışı kazandırır. Mutfakta harcadığınız zamanın en küçük dilimini su ısıtmaya ayırın istedik, su ısıtıcınızı ona göre tasarladık. Çünkü bizim adımız Homend. Serving life.

 

 

 

1240
1240

Strix Alt Taban ve Gizli Rezistans

 

Su ısıtıcınızın alt taban ünitesi İngiliz teknolojisiyle üretildi. Bu yüzden yıllar geçse de tüm özelliklerini koruyacak, uzun yıllar hizmet verecek. Thermowater su ısıtıcınızın rezistansı alt taban ünitesinin içinde yer alır. Böylece kireçlenmeyi zorlaştırır, temizliği kolaylaştırır.

 

 

360 Derece Dönebilen Gövde


 

Su ısıtıcınızla servis yaptıktan sonra, istediğiniz pozisyonda yerine bırakabilirsiniz. 360 derece dönebilen gövdesi sayesinde, siz su ısıtıcınızın etrafında dönmezsiniz. Her zaman olduğu gibi su ısıtırken de hayatınızı kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

1240
1240

 

Süzgeç Görevi Gören Filtre

 

Su ısıtıcınızın özel filtresi, kaynayan suyun içinde biriken ya da oluşan tüm yabancı maddeleri süzer. Su ısıtıcınızın şıklığını tamamlayan bu küçük detayları çok seviyoruz, sizin de seveceğinizi biliyoruz.

 

 

 


 
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

Su ısıtıcının ikili güvenlik sistemi var mı?

Elbette, su ısıtıcınız sizin güvenliğinizi düşünür. Su koymadığınızda ve aşırı ısındığında çalışmaz.

Cam su ısıtıcı kaç litre su alıyor?

Thermowater cam gövdeli su ısıtıcısının 1,2 litrelik su haznesi bulunur. İhtiyacınızdan fazla su kaynatmaz, sizi fazla enerji harcamaktan kurtarır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-313.64 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır