Homend Toastbuster 1315 Tost Makinesi

Marka: HOMEND | Ürün Kodu: (339) - 1315TOASTBUSTER

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: Sorunuz TL.

Toastbuster 1315 Tost Makinesi


1240

Granit Teknolojinin Emrinde

 

Tost makinenizin granit plakaları hem dayanıklı hem de sağlıklıdır. Granit: hijyeniktir, bakteri barındırmaz. Yüksek ısıya, çizilmeye ve olası darbelere karşı ekstra dayanıklıdır. Kolayca temizlenir ve pişirdiğiniz gıdanın lezzetini bozmaz. Ne diyelim, afiyet olsun!

 

 

 

 

Mutfakta Yer Ekonomisi: Dikey Saklama Özelliği

 

Bugün küçük ev aletlerinin en büyük sorunu, mutfakta fazla yer kaplamaları. Biz 4 kişilik tost makinenizi ne çok büyük ne de çok küçük yaptık. Üstelik kilitlenebilir plakalar ile dikey konumda saklanabilecek şekilde tasarladık. Yer sorununa mutfak tezgâhınızda kalıcı bir çözüm bulduk.

 

 

 

1240
1240

Kilitlenir, Saklanır

 

Tost makineniz kilitleme özelliği sayesinde kapağını kapatır, olur olmadık zamanlarda açılmaz. Böylece sakince kahvaltı zamanını ve sıranın kendisine gelmesini bekler.

 

 

Üstün Performans


 

Tost makineniz 2000 W gücü ile pür dikkat çalışır, çok kısa sürede ideal sıcaklığa ulaşır. Size de afiyetle tostunuzu yemek kalır.

 

1240
1240

 

Cooltouch Tutma Kolu

 

Tost makineniz çalışırken ısınır ama asla size kızmaz. Cooltouch özellikli tutma kolu, sıcaklığı size yansıtmaz. Tostunuz ve elleriniz, tost makinenizin güvencesi altında.

 

 

 

 

Yağlar Dışarı

 

Tost makineniz sağlığınızı düşünür, yiyeceklerin yağını içinde tutmaz. Özel tasarımlı plakalar sayesinde yağlar yağ toplama haznesine akar, tost makinenizin içinde birikmez.

 

 1240

 
  

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

Granit plakalar temizlenebilir mi?

Elbette, tost makinenizin granit plakalarını nemli bir bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz.

Tost makinesinin dikey saklama özelliği nasıl çalışır?

Toastbuster tost makinenize kilit mekanizması ekledik, bu sayede ürünü kullanmadığınız zaman kapağını kilitleyebilir ve dik konumda muhafaza edebilirsiniz.

Toastbuster kaç Watt?

Toastbuster; 2000 W gücü ile isterseniz her sabah size tost yapar. Hiç yorulmadan çalışır, tostlarınızın lezzetine lezzet katar.

Tost makinesinin yağ toplama haznesi var mı?

Elbette, Toastbuster pişirdiğiniz gıdalardaki fazla yağları biriktirir ve size hissettirmeden yağ toplama haznesinde toplar.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-556.98 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır