HP 1RL97AA ElitePOS 2D BARCODE SCANNER - 1RL97AA

Marka: Elite | Ürün Kodu: (822) - 1RL97AA

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: Sorunuz TL.

HP 1RL97AA ElitePOS 2D BARCODE SCANNER


HP 1RL97AA ElitePOS 2D BARCODE SCANNER

 

Genel Bakış

HP ElitePOS'yi tamamlamak için HP'nin en küçük ve en ince barkod tarayıcısı olarak tasarlanan nefes kesen HP ElitePOS 2D Barkod Tarayıcı ile mükemmel bir müşteri deneyimi sunun. Mobil cüzdanları, dijital kuponları ve basılı barkodları okuyabilen bu tarayıcı, elle veya sunum modunda kullanılabilir.

Özellikler

Dijital çağa hazır

Müşterilerin mobil aygıtlarındaki mobil cüzdanları ve dijital kuponları veya 1D ve 2D barkodları hızla taratın. Kolay anlaşılır geribildirim barkodların başarıyla okunduğunu doğrular.

Kusursuz tasarım

Göz alıcı, modern tarayıcıyı konforlu sapı sayesinde elle kullanın veya sabit konumda tarama için kompakt ve eşit derecede şık ayağın üzerine yerleştirin.

Kurulumu basit

Bağlı USB kablosunu perakende sisteminize takın. 2 metrelik uzun kablo boyu ulaşılması güç barkodlara erişmek için alan sağlar.

HP desteğiyle

Üç yıllık standart sınırlı garanti ile BT yatırımınızın güvende olacağı konusunda içiniz rahat olsun.

Teknik özellikler

Donanım uyumluluğu
HP ElitePOS G1 Perakende Sistemi ile uyumludur.
Ağırlık
130 gr
Boyutlar (G x D x Y)
125 x 44 x 76,8 mm
Kutunun içeriği
  • HP ElitePOS 2D Barkod Tarayıcı ve bağlı 6,5 ft (2m) USB kablosu, Tarayıcı Ayağı.
Garanti
HP'den satın alındığında kapsamlı değişim içeren üç (3) yıllık sınırlı garanti. Korumanızı standart sınırlı garantinin ötesine taşımak için ek HP Care Pack Hizmetleri.[1]

1  Care Pack'ler ayrı satılır. HP Care Pack'ler için hizmet düzeyleri ve yanıt süreleri coğrafi konumunuza göre değişiklik gösterebilir. Hizmet, donanımın satın alındığı tarihte başlar. Kısıtlamalar ve sınırlamalar söz konusu olabilir. Ayrıntılı bilgi için www.hp.com/go/cpc adresine bakın. HP hizmetleri, sağlanan hizmete ilişkin veya satın alma sırasında Müşteriye bildirilen ilgili HP şart ve koşullarına tabidir. Müşteri, ilgili yerel yasalar uyarınca ek yasal haklara sahip olabilir ve HP hizmet hüküm ve şartları veya HP Ürünü ile birlikte sağlanan HP Sınırlı Garantisi bu hakları herhangi bir şekilde etkilemez.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-2,810.44 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Benzer Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır