Mac Pro 3.0 GHz 8 - Core Intel Xeon 25 MB L3 16 GB DDR3 ECC 256 GB PCIe tabanlı SSD 6 GB GDDR5 VRAM AMD FirePro D700 GPU - MQGG2TU/A

Marka: Apple | Ürün Kodu: (11) - MQGG2TU/A

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 38,911.91 TL.

Mac Pro 3.0 GHz 8 - Core Intel Xeon 25 MB L3 16 GB DDR3 ECC 256 GB PCIe tabanlı SSD 6 GB GDDR5 VRAM AMD FirePro D700 GPU - MQGG2TU/A


Mac Pro 3.0 GHz 8 - Core Intel Xeon 25 MB L3 16 GB DDR3 ECC 256 GB PCIe tabanlı SSD 6 GB GDDR5 VRAM AMD FirePro D700 GPU - MQGG2TU/A
 

     Mac Pro Teknik Özellikleri

  • 3.0 GHz 8 çekirdekli işlemci ve 25 MB L3 önbellek
  • 16 GB (4x4 GB) 1866 MHz DDR3 ECC
  • 256 GB PCIe tabanlı SSD
  • Her biri 6 GB GDDR5 VRAM'e sahip çift AMD FirePro D700 GPU
  • Kullanma Kılavuzu

 

Donanım

Eşsiz.Tıpkı fikirleriniz gibi.

Mac Pro üzerinde çalışmaya başladığımızda, profesyonel bir bilgisayarı oluşturan her şeyi yeniden ele aldık: grafik teknolojileri, depolama, genişletme seçenekleri, işlem gücü ve bellek. Ve her birini yeniden tasarlarken olabilecek en iyi ve en ileri teknolojiyi geliştirmek için sınırları zorladık. Her şeyi bir araya getirdiğimizde yepyeni bir sonuca ulaştık. Daha öncekilerden bütünüyle farklı, radikal bir sonuç. Alışılagelmiş olana karşı gerçekten güçlü iddialar üreten bir sonuç.

 

Güç işler, güç ister.

Çift GPU destekli, iş istasyonu sınıfı grafik gücü, PCIe tabanlı SSD depolama, yüksek performanslı Thunderbolt 2, Xeon işlemciler, hızlı bellek ve 4K video desteğiyle tasarlanan Mac Pro, her yönüyle teknoloji harikası bir performans sunar.

İşlemci

Mac Pro tek bir kalıpta 6, 8 veya 12 çekirdek işlemci gücüne sahip Intel Xeon E5’le çok ama çok daha güçlüdür. 30 MB’a kadar L3 önbellek, 40 GBps PCI Express gen 3 bant genişliği ve 256 bit kayan nokta yönergeleriyle asla hız kaybetmeyeceksiniz.

Bellek

Mac Pro’nun her bileşeni performans için yapılandırıldı. 1866 MHz’de çalışan dört kanallı bir DDR3 bellek denetleyicisi de buna dahil. 64 GB’a kadar belleği destekler, 60 GBps’ye kadar bellek bant genişliği sunar. Böylece siz de işlem yoğunluğu en yüksek görevleri bile anında yerine getirebilirsiniz. Ve ECC belleği sayesinde, görüntü işleme, video aktarma veya simülasyon işlemleriniz geçici bellek hatalarıyla kesintiye uğramaz.

Grafikler

Profesyonel bilgisayarlar geleneksel olarak işlem gücünü öncelikle CPU’dan alıyorlardı. Ancak GPU performansının olağanüstü düzeyde artmasıyla yazılım geliştiricileri daha da fazla güç isteyen uygulamalar geliştirmeye başladılar. Mac Pro ile geleceği öngördük ve daha da güçlü bir GPU mimarisi geliştirdik. Üstelik, içine sadece bir değil tam iki adet AMD FirePro iş istasyonu sınıfı GPU yerleştirdik. Bu GPU’ların her birinde, 2048 adede kadar stream işlemcisi ve 6 GB’a kadar ayrılmış VRAM bulunur. Bu kadar büyük bir güçle, bir yandan tam çözünürlükte bir 4K videoyu sorunsuz bir biçimde düzenlerken bir yandan da arka planda efektleri ayarlamak gibi işlemler yapabilirsiniz ve elinizde yine de üç adet yüksek çözünürlüklü 5K ekranı bağlamaya yetecek kadar güç kalır.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-39,495.59 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır