Samsung AR09MSSDCWK 9000BTU VİRÜS DOCTOR AR7500 DİGİTAL İNVERTER

Marka: Samsung | Ürün Kodu: (276) - AR09MSSDCWK/SK

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 2,553.00 TL.

SAMSUNG AR09MSSDCWK 9000BTU VİRÜS DOCTOR AR7500 DİGİTAL İNVERTERGüçlü Soğutma için Üçgen Tasarım

Güçlü Soğutma için Üçgen Tasarım
Samsung Klimanın benzersiz üçgen tasarımı, evinizde serin havayı daha hızlı, daha uzağa ve daha geniş bir alana sirküle ederek performansını arttırır. Dijital İnvertörü ayrıca belirgin şekilde daha fazla enerji tasarrufu sağlar.** Bundan başka Virus Doctor ve Easy Filter tozu, kirleticileri, alerjik maddeleri, bakteri ve virüsleri ortadan kaldırır*** - ilk olarak filtre kullanılması ve ikinci olarak Virus Doctor ile. * AR09HSFSBWK modeli üzerinde test edilmiştir. Samsung konvansiyonel modeli AQV09TWS ile karşılaştırılmaktadır. ** AR09HSSDAWK/EU modeli üzerinde test edilmiştir. Samsung konvansiyonel modeli AQ09TSB ile karşılaştırılmaktadır. *** Kitasato Environmental Science Center (Kitasato Çevre Bilimleri Merkezi) (Japonya) ve Yonsei Univ.(Kore) / Kore test laboratuarı(FITI/KEMTI) ve Japonya test laboratuarında(ITEA) test edilmiştir. Alt tip H1N1 ve bazı bakteriler dahil 4 virüs üzerinde etkindir. Veriler belirli test koşulları altında ölçülmüştür ve çevresel faktörlere dayalı olarak farklılık gösterebilir.
Daha Hızlı, Daha Etkili ve Daha Çabuk Soğutu
Samsung Klima her açıdan en verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Benzersiz üçgen tasarım, daha fazla havanın içeri çekilebilmesi için daha geniş bir hava girişine sahiptir. Açısı ve genişliği geliştirilmiş hava çıkışı, ekstra V şeklindeki kanatları ve daha büyük fanı sayesinde hava daha hızlı ve etkili şekilde soğutularak daha geniş alanlara etki eder.* Böylelikle serin hava ferahlatıcı şekilde odanızın her köşesine ulaşır. * AR09HSFSBWK modeli üzerinde test edilmiştir. Samsung geleneksel AQV09TWS modeli ile karşılaştırılmıştır.
Hızlıca Soğutur, Sonrasında Rahat Serinlik Sağlar
Samsung Klima, güçlü "Hızlı Soğutma" modunu kullanarak havayı hızlıca soğutur. Sonra istenilen sıcaklığı korumak için modu "Rahat Soğutma" olarak değiştirir. Bu sayede sizi fazla üşütmez, ayarları manuel olarak değiştirmenizi veya klimayı açıp kapatmanızı gerektirmez.
Akıllı Çalışır. Enerji Tasarrufu Sağlar
Samsung Klima, enerji tasarruflu EER 10.1 içeren Dijital Inverter özelliğine sahiptir. İstenen sıcaklığı klimanızı sürekli açıp kapatmadan koruyarak daha az enerji tüketir. Dijital Inverter, minimum enerji tüketerek uzun süre rahatlık/serinlik sağlar *. * AR09HSSDAWK/EU modeli üzerinde test edilmiştir. Samsung geleneksel AQ09TSB modeli ile karşılaştırılmıştır.

Samsung Klimanın Solo Kullanıcı modu, kompresör kapasitesini daha az kullanır, böylece serin ve rahat bir ortam sağlarken daha az enerji tüketimi sağlar. Böylece elektrik faturasından endişe etmeden sıcak bir günde bile tek başınızayken kullanabilirsiniz. * AR09FSSSCWK/SA modeli üzerinde test edilmiştir. Normal Mod ve Solo Kullanıcı Modu'nun harcadığı akümüle enerji tüketimi karşılaştırılmıştır.
Virüsleri Etkisiz Hale Getirir
Virus Doctor ve Pratik Filtre İnfluenza A ve Corona virüsleri dahil olmak üzere havadaki tozu, zararlı bileşenleri, alerjenleri, bakteri ve virüsleri etkisiz hale getirir – Bunun için ilk olarak filtreyi kullanır ve ikinci olarak Virus Doctor ile zararlı maddeleri etkisiz hale getirir. Böylece soluduğunuz havayı temiz ve sağlıklı tutar. * Kitasato Environmental Science Center (Kitasato Çevre Bilimleri Merkezi) (Japonya) ve Yonsei Univ. (Kore) / Kore test laboratuarı (FITI/KEMTI) ve Japonya test laboratuarında (ITEA) test edilmiştir. H1N1'in alt türleri de dahil 4 tip virüs ve bazı bakteriler üzerinde etkilidir. Veriler belirli test koşulları altında ölçülmüştür ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Benzersiz Tasarım
Crystal Gloss™ kaplaması ve eşsiz kavisli tasarımı ile Samsung Klima üstün bir görünüm ve performans sunar. Aerodinamik, yenilikçi dizaynıyla evinizin havasını değiştirir.
Dayanıklı, Uzun Ömürlü Performans
Samsung Klima en zorlu çevre şartlarında bile çalışır. Üçlü Koruma teknolojisi kompresörü ve kontrol kutusunu ekstra bir voltaj düzenleyiciye gerek kalmadan, aşırı güç yüklenmelerinden ve dalgalanan elektrik akımlarından korur. Ayrıca paslanmaya karşı dayanıklı kaplaması sayesinde kondensatörün ve dış ünitenin paslanmasını önler. Daha büyük kondansatörü ve ayarlanmış soğutucu akımı sayesinde 58ºC'ye kadar olan aşırı sıcaklıklara dayanabilmesini sağlar*. * AR09HPSDDWK/SG modeli üzerinde test edilmiştir. Samsung geleneksel AR09HPSDFAP/RC modeli ile karşılaştırılmıştır.

Erişilmesi genellikle güç olan geleneksel filtrelerden farklı olarak Samsung Klimanın Pratik Filtresi klimanın üst kısmında bulunur. Böylece kapağı açmadan veya dışarı çıkarmak için sertçe çekmeye gerek kalmadan kolayca çıkarılabilir, temizlenebilir ve yerine takılabilir. Ayrıca anti bakteriyel kaplaması havadaki tozu, zararlı bileşenleri ve alerjenleri etkisiz hale getirir.* * Kore test laboratuarı (FITI/KEMTI) ve Japonya test laboratuarında (ITEA) test edilmiştir. Veriler belirli test koşulları altında ölçülmüştür ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
TÜM TEKNİK ÖZELLİKLERİ GİZLE 
Performans Hava Sirkülasyonu (Maks, ㎥/dak)
11 m³/dakKapasite (Soğutma, Btu/saat)8 530 Btu/saatKapasite (Isıtma, Btu/saat)11 260 Btu/saatKapasite (Soğutma, Min - Maks)4 436 ~ 11 260 Btu/saatKapasite (Isıtma, Min - Maks)3 241 ~ 16 036 Btu/saatKapasite (Isıtma, kW)2,5 kWKapasite (Soğutma, kW)3,3 kWKapasite (Soğutma, Kcal/saat)2,15 Kcal/saatKapasite (Isıtma, Kcal/saat)2,84 Kcal/saatEnerji Verimliliği6,1 (A++)Nem Alma (l/saat)3,8 (A)Gürültü Seviyesi1 lt/saatFiziksel Özellikler Boyutlar Net Boyut (GxYxD, İç Mekan)826 x 260 x 275 mmNet Boyut (GxYxD, Dış Mekan)720 x 548 x 265 mmAğırlık Net Ağırlık (İç Mekan)9,5 kgNet Ağırlık (Dış Mekan)29,5 kgSevkiyat Ağırlığı (İç Mekan)11,3 kgSevkiyat Ağırlığı (Dış Mekan)32 kgTeknik Bilgiler Boru Hattı Uzunluğu
Boru Hattı Uzunluğu (Maks)
15 mBoru Hattı Yüksekliği 
Boru Hattı Yüksekliği (Maks)
8 mSoğutucu TürüR410ASVC Valfı Sıvı (ODxL)Dış Çap 6,35 mmGaz (ODxL)Dış Çap 9,52 mmGenel Özellikler Hava Akışı Optimal Tekli BıçakVarHava Yönü Kontrolü (Yukarı/Aşağı)OtomatikHava Yönü Kontrolü (Sol/Sağ)OtomatikHava Akış Kontrolü Adımı (Soğuk/Fan)4 adımDoğal MeltemVarHava Temizleme S-Plazma İyonuVarFull HD FiltreVarAlerji BakımıVarBakteri Önleyici KaplamaVarOto. Temizlik (Kendi Kendini Temizleme)VarUygunluk Filtre Temizlik GistergesiVarİç Mekan Sıc. EkranıVarUzaktan KumandaVarEkran Açık/KapalıVarBip Sesi Açık/KapalıVar24 Saatlik Geri SayımVarOtomatik GeçişVarOto. Yeniden BaşlatmaVarDüşük Ortam Soğutma-10 ~ 46°CIsıtma-15 ~ 24°CKullanım Modu Turbo ModuHızlı Soğutmaİyi UykuVarAkıllı Tasarruf SağlayıcıSolo Kullanıcı ModuNem AlmaVarOtomatik ModVarFan ModuVarSessizVarDış Mekan Birimi Kompresör TipiBLDCKorozyon Önleyici KanatVarÇok kanallı Yoğuşturucu

 
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-2,591.30 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Benzer Ürünler

TÜKENDİ
TÜKENDİ
TÜKENDİ
TÜKENDİ
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır