Samsung MG22M8074AT Ankastre Mikrodalga Fırın

Marka: Samsung | Ürün Kodu: (273) - MG22M8074AT/TR

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 979.00 TL.

Samsung MG22M8074AT Ankastre Mikrodalga Fırın


Mükemmel Pişmiş Yemekler

Akıllı Nem Sensörü

Akıllı Nem Sensörü, bir düğmeye basarak iç hava nemini belirler; böylece yemek pişirme modu ve zamanı, yemeklerin her zaman mükemmel pişirilmesini sağlamak için otomatik olarak ayarlanabilir.

Lezzetli Çıtır Ve Gevrek Yemek

Grill + 30sec

Izgara + 30 sn işlevi, yiyecekleriniz için ideal doku ve rengi sağlar, bu nedenle lezzetli görünür ve lezzet gösterir. Kahve yapmak için pişirme süresini 30 saniye arttırabilir ve ızgara ısıtıcısı ile gevrek gıdaları zarifleştirir.

Kolay Temiz İç Mekan

SERAMİK İÇİŞ ™

Mikrodalga fırınınızı temizleme, antibakteriyel Seramik Emaye İç Mekanizması sayesinde artık bir güçlük değil. Olağanüstü pürüzsüz yüzey, hafif bir temizlik işlevi görür ve zamanla renksizleşmeyeceği için oldukça paslıdır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Mikrodalga fırınınız için daha uzun ömür, sizin için daha kolay yaşam.

Dondurulmuş Taze Gıdalar

Hızlı Defrost

Hızlı Defrost, dondurulmuş gıdaları çabucak ve eşit bir şekilde defrostlandırmanızı sağlar, böylece orijinal tazelik ve dokuyu korur. İstediğiniz zaman lezzetli et, kümes hayvanları, balık, ekmek, pasta ve meyvelerden yararlanabilirsiniz.

Yiyecekleri Sıcak Tutun

Sıcak tutun

Bir sürü yemek hazırlarsanız, Keep Warm (Sıcaklığı Koru) işlevi her şeyi aşırı pişirmeden uygun sıcaklıkta tutar, böylece tıpkı taze pişmiş yiyecekler gibi lezzetli ve sıcak kalır - ve hizmet etmeye hazır olur.

Beklemeye Alındı

Ekonomik Mod

ECO Modu, endüstrinin en düşük bekleme gücü ile enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır. Pişirmediğinizde, önemli işlevleri yerine getirmek için kullanılan güç az olur, böylece elektrik faturalarında tasarruf sağlanır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-993.69 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır