Lightning - SD Kartı Kamera Okuyucusu –MJYT2ZM/A

Marka: Apple | Ürün ID/Kodu: 2181 | MJYT2ZM/A

* Fiyatı: 249.00 TL

Lightning - SD Kartı Kamera Okuyucusu –MJYT2ZM/A

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0850 840 0212

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.


Lightning - SD Kartı Kamera Okuyucusu –MJYT2ZM/A

Genel Bakış

Lightning - SD Kart Kamera Okuyucusu ile, dijital kameranızdan iPad veya iPhone’unuza kolayca fotoğraf ve video aktararak Retina ekranda görüntüleyebilir, ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Okuyucuya SD kartı taktıktan sonra iPad’iniz veya iPhone’unuz, fotoğraflarınızı Anlar, Koleksiyonlar ve Yıllar olarak organize eden Fotoğraflar uygulamasını otomatik olarak açar. Ayrıca iCloud Fotoğraf Arşivi’ni kullanırsanız, tam çözünürlüklü tüm fotoğraflarınız ve videolarınız iCloud’da güvenli bir şekilde saklanır ve tüm aygıtlarınızdaki Fotoğraflar uygulamasına otomatik olarak eklenir. iCloud Fotoğraf Paylaşımı’nı kullanarak, fotoğraflarınızı ve videolarınızı yalnızca seçtiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Lightning - SD Kart Kamera Okuyucusu, JPEG ile RAW dahil standart fotoğraf biçimlerini ve H.264 ile MPEG-4 dahil SD ve HD video biçimlerini destekler. 12.9 inç ve 10.5 inç iPad Pro’da USB 3’e kadar, 9.7 inç iPad Pro ile diğer tüm iPad ve iPhone modellerinde ise USB 2’ye kadar veri aktarım hızını destekler.*

Kutunun İçindekiler

Lightning - SD Kartı Kamera Okuyucusu

Sistem Gereksinimleri

iOS 9 veya daha yeni sürümü yüklü iPhone, iPad ve iPod touch modelleri

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Benzer Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır