Samsung NA64M7100AW/TR ANKASTRE OCAK

Marka: Samsung | Ürün ID/Kodu: 276 | NA64M7100AW/TR

* Fiyatı: 1,081.00 TL

SAMSUNG NA64M7100AW/TR ANKASTRE OCAK

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0850 840 0212

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.


Garantidesiniz !  
EnUcuzFiyatGaranti’de sizlere sunulan tüm ürünler Türkiye’deki yetkili ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır, Uluslararası markaların sadece Türkiye için üretilen veya özelleştirilen ve yetkili servislerin ülke garantisi sağladığı modelleri sizlere sunmaktadır.

Aynı Gün Kargo !  
EnUcuzFiyatGaranti’de sizlere sunulan tüm ürünler, Depolarımızda mevcuttur. Saat 2’ye kadar verilen siparişler aynı gün, Sonraki siparişler bir sonraki gün kargoya verilir. 
Kargo anlaşması gereği büyük ürünler kat teslimi değil apartman kapı girişine teslimdir. Ürünlerinizi teslim alırken kutu veya kolisini kontrol ediniz. Hasar varsa ürünü teslim almayıp, müşteri temsilciniz ile irtibata geçiniz.

En Ucuz Fiyat Garanti !  
EnUcuzFiyatGaranti’de sizlere sunulan tüm ürünler, Türkiye'deki en ucuz fiyat garantisi ile satılır.Yayınladığımız fiyattan daha ucuz fiyat varsa müşteri temsilcinizle irtibata geçiniz.

Fiyat karşılaştırırken; 
Kargo dahil fiyatı, Ürünün Samsung Türkiye Garantili olduğunu, Satıcı firmanın Samsung Türkiye bayisi olduğu ve Depodan aynı gün kargo olup olmadığının dikkate alınması gerekmektedir. 

 
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır