Wacom Intuos Pro Paper Edition Grafik Çizim Tableti

Marka: WACOM | Ürün Kodu: (520) - HKXF2B/A

Fiyatı: ( / - Daha ucuz satın alabilirsiniz.)
Havale ile: 2,599.00 TL.

Wacom Intuos Pro Paper Edition Grafik Çizim Tableti


Wacom Intuos Pro Paper Edition Grafik Çizim Tableti

HKXF2B/A Büyük Boy, HKXD2B/A Orta Boy,

Genel Bakış

Wacom Intous Pro Paper Edition Grafik Çizim Tableti, kağıt üzerinde yaptığınız çizimleri düzenlenebilir biçimde kaydederek dijital iş akışlarınıza dahil edebilmenizi sağlar. Paper Edition, Intuos Pro tablet ile çıkarılabilir Kağıt Klipsi ve İnce Uçlu Kalem’i bir arada sunar. Çizim kağıdınızı tablete iliştirerek çizim yapın. Siz kağıt üzerinde çizim yaparken tablet çiziminizi düzenlenebilir biçimde kaydeder. Hazır olduğunuzda, tableti Mac’inize bağlayarak çizimlerinizi raster ve vector formatlarında dışa aktarabilirsiniz. Ardından, Wacom Intuos Pro ve Wacom Pro Pen 2 aracılığıyla eserinizi Mac’inizde sevdiğiniz bir yaratıcı yazılımı kullanarak dijital ortamda düzenleyebilir ve tamamlayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanırken çizimleriniz üzerinde daha doğal bir kontrole sahip olmanız için kalemin basınç hassasiyetini 8192 düzeyine kadar ayarlayabilirsiniz.

Multi-touch özellikli yüzey sayesinde çiziminizi, iPhone’unuzu kullanırken olduğu gibi kolaylıkla yakınlaştırabilir, kaydırabilir ve çevirebilirsiniz. Tablette yer alan, uygulamalara özel sekiz adet ExpressKey’e sık kullandığınız klavye kısayollarını atayabilir, Touch Ring ile tuvali döndürme, fırça boyutu, kaydırma ve diğer işlevler için kolay kontrol olanağına sahip olabilirsiniz.

Wacom Intuos Pro siyah anodize alüminyum ve fiberglas kompozit reçine gibi birinci sınıf malzemeler kullanılarak önceki modellere göre daha hafif, ince ve sağlam olacak şekilde üretilmiştir. Önceki modellere göre daha kompakt bir yapıya ve daha büyük bir aktif alana sahip bu tablet, tasarım yapmanız için daha geniş bir alan sunarken masanızda da fazla yer kaplamaz.

 

Öne Çıkan Özellikler

Kağıttan dijitale aktarma özelliği sayesinde, kağıt üzerinde kalemle yaptığınız çizimlerin tamamen dijital ve düzenlenebilir sürümleri siz daha çizerken kaydedilir.

Dijital eserleri raster veya vector dosyaları olarak dışa aktarın

Paper Edition; Intuos Pro tablet ve Pro Pen 2’nin yanı sıra çizim için çıkarılabilir Kağıt Klipsi ve İnce Uçlu (jel) Kalem’i bir arada sunar

Yeni kalem teknolojisi, 8192 basınç hassasiyeti seviyesini destekler, eğime göre tepki verir ve neredeyse gecikmesiz takip sağlar

Tableti Mac’inize veya Windows PC’nize bağlayarak Pro Pen 2’yi tıpkı standart Wacom Intuos Pro’da olduğu gibi kağıtsız da kullanabilirsiniz

Çok daha az yer kaplayan, süper ince tablet tasarımı

Önceki modellere göre daha geniş aktif alan; Orta boy için 22,1 x 14,7 santimetre (8.7 x 5.8 inç) ve Büyük boy için 30,7 x 21,3 santimetre (12.1 x 8.4 inç)

 

Fark Ettiniz Mi?

Kağıt üzerinde çizim yapın ve eserinizin dijital sürümünü katmanlı olarak raster ve vector formatlarında (PSD, SVG, PDF veya JPG gibi) kaydedin.

 

Apple’ın Önerisi

Adobe Creative Cloud veya Autodesk gibi yaratıcı yazılımların tam sürümleriyle Mac’inizde çizim yapabilir, eskiz oluşturabilir, fotoğraf düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

Kutunun İçindekiler

Wacom Intuos Pro Paper Grafik Çizim Tableti

Wacom Pro Pen 2

Kalem standı (6 adet standart uç ve 4 adet keçeli kalem ucu içerir)

Dört adet ekstra kalem renk halkası

Desen Sayfası örnek kartı

USB-A kablosu (2 m/6.6 ft.)

Wacom İnce Uçlu Kalem, 3 adet yedek İnce Uçlu mürekkep kartuşu

Wacom Kağıt Klipsi, 10 adet tekli kağıt sayfası

Aksesuarlar için yumuşak kılıf

Hızlı başlangıç kılavuzu

 

Teknik Özellikler

Bağlantılar: USB

Piller: Yeniden Şarj Edilebilir Lityum İyon

Yükseklik: 0,8 cm (0.3 inç)

Uzunluk: Büyük Boy: 43 cm (16.8 inç); Orta Boy: 33,8 cm (13.2 inç)

Genişlik: Büyük Boy: 28,7 cm (11.2 inç); Orta Boy: 21,9 cm (8.5 inç)

Ağırlık: Büyük: 1,3 kg; Orta: 0,7 kg

 

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: OS X 10.10 veya daha yeni sürümü

 

Üretici Bilgileri

Parça Numarası

Üretici Parça Numarası: PTH860P

UPC veya EAN No.: 4949268620079

Garanti

Not: Apple’ın bir yıllık sınırlı garantisi, Apple ürünleri ile birlikte satılmış veya paketlenmiş olsa bile, Apple markalı olmayan ürünler için geçerli değildir. Apple markalı olmayan ürünler, ürünün kendi üreticisi tarafından sağlanan garantiden faydalanabilir. Ayrıntılar için lütfen ürünün kutusuna ve belgelerine bakın. Üretici garantisi kapsamındaki avantajlar, tüketici yasasında sağlanan haklara ek olarak sunulur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-2,637.99 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Benzer Ürünler

TÜKENDİ
TÜKENDİ
TÜKENDİ
TÜKENDİ
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır